1. Home
 2. /
 3. Fotograf
 4. /
 5. Ceník a průběh focení

Ceník a průběh focení

Co vás čeká, až vyplníte a odešlete kontaktní formulář na těchto stránkách?

Jak probíhá focení

Domluvíme se na parametrech focení jako je vaše představa o focení, k čemu mají fotografie sloužit (fotoobraz, fotokniha, pro rodiče, apod.), vybereme místo a datum focení.

Následuje samotné focení podle domluveného zadání.

Z focení vyberu a upravím fotografie. Náhledy takto upravených fotografií Vám zašlu do jednoho týdne od focení.

Cena focení

Portréty, svatby, rodinné focení

U 30 minutového focení je cena 2800 Kč s DPH. Můžete počítat s alespoň 15 upravenými fotografiemi s odevzdáním do 3 pracovních dní. Cena zahrnuje s tím související práce včetně úpravy fotografií.

Za 1 hodinu focení je cena 3400 Kč s DPH. Cena zahrnuje s tím související práce, úpravy fotografií a dodání do jednoho týdne. Můžete počítat s alespoň 30 upravenými fotografiemi.

Od 5 do 9 hodin focení je cena 2900 Kč s DPH za hodinu. Můžete očekávat přes 150 upravených fotografií. Odevzdání fotografií do dvou týdnů.

Od 10 hodin focení je cena 2700 Kč s DPH za hodinu. Můžete očekávat přes 300 upravených fotografií. Odevzdání fotografií do dvou týdnů.

Proč fotit se mnou

Pracuji rychle – týden na odevzdání fotografií je s rezervou. V průměru odevzdávám náhledy do 5. dne od focení.

Mám zkušenosti – malý výběr z mých focení najdete na stránce fotograf. Fotím přibližně od roku 2004. Od roku 2014 prodávám fotografie na fotobankách, kde všechny fotky prochází schvalovacím procesem. Fotobanky mají nároky na technickou a obsahovou kvalitu.

Vzdělávám se – chci se ve focení a ve všem, co k tomu patří, neustále zlepšovat. Proto navštěvuji workshopy nebo se vzdělávám online a sleduji, co je v oboru nového.

Používám profesionální vybavení – na techniku se potřebuji spolehnout, proto jsem aktuálně přešel na bezzrcadlový systém od Canonu. Pro úpravy používám Adobe Lightroom a Photoshop.

Co fotím

Portréty

Portrétní focení jednotlivců, párové focení nebo rodinné focení. Nejčastěji fotím portréty v přírodě nebo ve městě. Focení dětí pak na hřišti nebo v přírodě.

Firemní focení, tady vás asi překvapím, probíhá nejčastěji na pracovišti 🙂

Pro bližší informace mě můžete kontaktovat přes formulář na těchto stránkách nebo na Facebooku, kde si můžete prohlédnout další moji práci.

  Máte zájem o focení? Napište mi
  Kontaktní formulář


   

  Fotobanky

  Moje ilustrace a fotky můžete nakoupit na těchto fotobankách