1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. SEO Znojmo

SEO Znojmo

Využijte SEO na vašem webu a získejte nové zákazníky. Působíte ve jižní Moravě nebo Vysočině? Nejblíže Znojmo, Brno, Třebíč a okolí? Pomohu vám, ať neplaťíte zbytečně za každého návštěvníka vašeho webu přes placenou reklamu. Vylepšete pozice ve vyhledávačích pro váš web a přiveďte zákazníka zdarma přes přirozené vyhledávání na Google nebo Seznamu.

Moje služby – SEO Znojmo

SEO Znojmo

SEO analýza

Cílem této analýzy je zlepšení vašeho webu z pohledu SEO. Abyste se zorientovali v tom, co je SEO a jak v něm dosáhnout lepších výsledků. Ukážu, čemu a jak se věnovat, aby se váš web zobrazoval výše ve výsledcích vyhledávání. Součástí je návrh struktury webu, analýza klíčových slov a analýza konkurence.

Připravím dokument, ve kterém:

 • Popíšu základní principy SEO
 • Udělám analýzu klíčových slov pro váš web
 • Připravím analýzu vaší konkurence
 • Navrhnu strukturu webu
 • Uvedu příklady, jak dále se SEO na vašem webu pracovat
 • Sepíšu tipy na vylepšení pozic ve vyhledavačích
 • Popíšu další možnosti, jak s webem pracovat

Návrh struktury webu

Když přijde návštěvník na váš web, chceme jej zde udržet, ukázat mu, co nabízíte a navést ho k provedení akce. Proto je potřeba mít web přehledný s kvalitní jednoduchou strukturou a zajímavým obsahem.

Častým problémem u internetových obchodů bývá špatně navržený strom produktů. Bývá v něm moc položek, není jednotný, jsou v něm používány nevhodné názvy kategorií atd.

Dále u eshopů a webů bývá problém s nepřehlednou nabídkou – jak s hlavní navigací (hlavní menu) nebo se strukturou odkazů v patičce webu.

Aby vám neodcházeli návštěvníci z vašeho webu, je potřeba jim nabídnout přehledný web s jasnou strukturou, na kterém se nebudou cítit ztraceni.

Školení SEO, Znojmo a okolí

Nevíte jak na SEO a chcete se rychle zorientovat? Poradím vám, jak s vaším webem pracovat, aby se brzy dostavily výsledky. Poradím vám, čemu nemusíte zbytečně věnovat pozornost a ztrácet tak váš čas.

U jakých projektů jsem pracoval na SEO

Reference SEO
NARADIONLINE.CZ
SEO analýza / Analýza klíčových slov / Návrh struktury / Tvorba obsahu

Reference
PAPERA.CZ
SEO analýza / Analýza konkurence / Analýza klíčových slov

Reference SEO
ESHOP.ICEBREAKER.CZ
SEO analýza / Analýza klíčových slov / Návrh struktury webu

Reference SEO
ESHOP.REDA.CZ
SEO analýza, Analýza klíčových slov / Tvorba obsahu / Návrh struktury

Chcete vědět více o SEO?

Pokud vyplníte níže uvedený kontaktní formulář, domluvíme se, co bych pro vás mohl udělat. Případně si můžete prohlédnout přehled služeb týkajících se webů.

  Napište mi
  Kontaktní formulář

  Fotobanky

  Moje ilustrace a fotky můžete nakoupit na těchto fotobankách