1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Fotograf Znojmo

Fotograf Znojmo

Jsem portrétní, firemní a sportovní fotograf, Znojmo často využívám pro své fotoprojekty. Fotím ve městě, tak v jeho okolí.

Co fotím

Portrét

Fotím portréty jednotlivců, párů i rodin. Snažím se, abyste se cítili při focení dobře a mohly tak vzniknout co nejpřirozenější fotografie.

Fotograf Znojmo - portrét

Fotograf Znojmo - rodinné focení

Fotograf Znojmo - portrét

Fotograf Znojmo - pracovní focení

Více

Sport

Fotím jednotlivce i sportovní události – motorsport, týmové i individuální sporty. Sport je plný příběhů a mě baví je hledat a zachycovat.

Sportovní fotograf Znojmo

Fotograf sportu Znojmo

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Více

Pro firmy

Firemní portréty, focení interiérů, produktové focení nebo focení jídla. Chcete se prezentovat fotografiemi na webu, sociálních sítích nebo tištěných materiálech?

firemní focení

firemní focení

firemní focení

firemní focení

Více

Svatby

Jako svatební fotograf mám za cíl zachytit Váš den jako jeden příběh. Hledám emoce a chci být u všeho důležitého. Od příprav po odpolední focení.

Svatební fotograf

Svatební fotograf

Svatební fotograf

Svatební fotograf

Více

Fotograf Znojmo – jak pracuji

Jste ze Znojma nebo okolí a chcete se nechat vyfotit? Nebo se vám ve Znojmě jen líbí? Chcete poradit místo, odkud by byly hezké fotky?

Co fotím

Chcete stylové nebo autentické fotky?

Nejčastěji portrétní focení, focení svateb a jiných událostí, rodinné a párové focení. Může jít také o pracovní, volnočasové nebo sportovní fotografii. Pokud nemáte jasnější představu, můžeme fotografování ve Znojmě vymyslet od začátku spolu. Více o tom co fotím.

Jak fotím

Při prvním kontaktu se domluvíme, koho a kde budu fotit. Doporučuji vybrat fotolokaci, která se k vám bude hodit. Třeba pro děti to může být hřiště, kam chodíte. Pro vás centrum města, park, …

Nevyžaduji, aby klient při focení pózoval. Jen se domluvíme, co budete dělat a focení můžeme nechat plynout.

Někdo si užije focení v přírodě, někdo na motorce, při sportování nebo doma u kávy. Stejně tak se každý cítí jinak před fotoaparátem. Každý jsme jiný a tak se snažím přistupovat i k focení.

Fotograf Znojmo – kde fotím

fotograf Znojmo

Proč je důležitý výběr místa focení? Stejně jako chcete nosit oblečení, které se vám líbí, chcete jíst jídlo, které vám chutná, tak se chtějte fotit na místech, která se vám líbí a máte k nim vztah.

Focení ve městě

Vhodné pro portréty jednotlivců i pro rodinné focení. Fotky z procházky po historickém centru, kde jde využít spoustu vyhlídek, světel, odrazů výloh, budov a zákoutí, které Znojmo na fotografování nabízí. Město je na focení vhodné po celý rok.

Focení v přírodě

Znojmo a jeho okolí nabízí spoustu míst vhodných k focení – třeba Městský park, Gránické údolí, Městský lesík, Jubilejní park, břeh řeky Dyje. V blízkém okolí Znojma jsou další místa – Kraví hora, Načeratický kopec, okolí řeky Dyje a další.

Focení na hřišti

Dětská hřiště pro focení dětí nebo rodin. Sportoviště pro sportovní fotky. V akci zapomenete vy nebo vaše děti na to, že vás někdo fotí a mohou tak vzniknout naprosto přirozené fotografie.

Ukázky míst na focení ve Znojmě

Focení v Gránicích

Focení v Podyjí

Zimní focení ve Znojmě

Focení ve Znojmě

Další ukázkové fotografie nejen ze Znojma najdete na stránce fotograf.

Reference

Kdo také používá moje fotografie

Proč fotit se mnou?

Záleží mi na kvalitě odevzdané práce.

Přemýšlím nad fotkami – zachycuji emoce, příběh, různé fotografie.

Pracuji rychle. Fotografie odevzdávám v řádu jednotech dnů po focení.

Před odevzdáním vše kontroluji.

Mluvím se zákazníkem a naslouchám mu.

Chci, aby byl spokojený zákazník.

Chcete se nechat vyfotografovat ve Znojmě?

Objednat se na focení můžete přes kontaktní formulář nebo mi napište přes Facebook.

  Napište mi
  Kontaktní formulář

  Fotograf Znojmo – kde také fotím

  Fotograf Brno, Fotograf Znojmo, Fotograf jižní Morava, Fotograf Vysočina, Fotograf Třebíč, Fotograf Moravský Krumlov, Fotograf Moravské Budějovice, Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

  Fotobanky

  Moje ilustrace a fotky můžete nakoupit na těchto fotobankách