1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Fotograf Znojmo

Fotograf Znojmo

Jsem profesionální fotograf specializující se na sportovní, portrétní a komerční fotografii a Znojmo je místo, kde teď nejvíc fotím.

Nechte si pomoci

Pomáhám s hledáním řešení a s vlastní realizací

Užijte si zážitek

Postarám se, aby byl průběh zakázky co nejhladší

Šetřím váš čas

Jsem profesionál. Přemýšlím nad prací a pracuji rychle

Spolehněte se

Dodržuji dohodnuté termíny a chci odvádět co nejlepší práci

Fotograf Znojmo – co fotím

Více informací o konkrétních foceních (průběh focení, portfolio, ceník) najde po rozkliknutí vybraného bloku.

Sportovní fotograf

Focení sportu je o zachycení intenzity, výkonech, emocích. Rozumím vášni a odhodlání, které sportovci vkládají do své práce.

Sportovní fotograf Znojmo

Fotograf sportu Znojmo

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Více

Portrétní fotograf

Mohu nabídnout spolehlivost a osobní přístup. Vnímám jedinečnost a specifické potřeby každého klienta při portrétním focení.

Fotograf Znojmo - portrét

Fotograf Znojmo - portrét

Portrétní foto

Portrét

Více

Firemní fotograf

Nabízím spolehlivost a zkušenosti s různými druhy focení, jako je třeba interiérová fotografie, focení jídla nebo produktů.

Fotograf Znojmo - firemní focení

Fotograf Znojmo - pro firmy

firemní focení

firemní focení

Více

Při každém focení se snažím zachytit co nejlepší snímky. Vždy chci být co nejlépe připravený na focení, abych měl představu, co budu fotit a tím měl čas i na improvizaci na místě.

Používám nejmodernější vybavení a techniku, abych svým klientům zajistil nejvyšší kvalitu fotografií za přijatelnou cenu.

Mám dlouholeté zkušenosti s fotografováním a spolupracoval jsem s mnoha klienty na zachycení jejich výjimečných životních okamžiků. Díky svým odborným znalostem a vášni pro fotografování vám mohu pomoci vytvořit trvalé vzpomínky, na které budete vzpomínat dlouhá léta.

Pokud potřebujete fotografa se sídlem ve Znojmě, neváhejte mě kontaktovat – buď přes chat v pravém dolním rohu webu nebo vyplněním kontaktního formuláře. Ozvu se vám zpět co nejdříve.

Fotograf Znojmo – jak pracuji

Jste ze Znojma nebo okolí a chcete se nechat vyfotit? Nebo se vám ve Znojmě jen líbí? Chcete poradit místo, odkud by byly hezké fotky?

Fotograf Znojmo – co fotím

Chcete stylové nebo autentické fotky?

Nejčastěji portrétní focení, focení svateb a jiných událostí, rodinné a párové focení. Může jít také o pracovní, volnočasové nebo sportovní fotografii. Pokud nemáte jasnější představu, můžeme fotografování ve Znojmě vymyslet od začátku spolu. Více o tom co fotím.

Fotograf Znojmo – jak fotím

Nejdříve se domluvíme, koho a kde budu fotit. Vybereme místo, které se bude na focení nejvíc hodit. Ve Znojmě často fotím v centru města, parcích, … rodiny s dětmi na dětském hřišti, kam chodíte nebo jiném oblíbeném místě.

Nevyžaduji, aby klient při focení pózoval. Jen se domluvíme, co budete dělat a focení můžeme nechat plynout.

Někdo si užije focení v přírodě, někdo na motorce, při sportování nebo doma u kávy. Stejně tak se každý cítí jinak před fotoaparátem. Každý jsme jiný a tak se snažím přistupovat i k focení.

Fotograf Znojmo – kde fotím

fotograf Znojmo

Díky nádherné krajině a zajímavým lidem je Znojmo dokonalou kulisou pro jakýkoli druh fotografie.

Proč je důležitý výběr místa focení? Stejně jako chcete nosit oblečení, které se vám líbí, chcete jíst jídlo, které vám chutná, tak se chtějte fotit na místech, která se vám líbí a máte k nim vztah.

Focení ve městě

Vhodné pro portréty jednotlivců i pro rodinné focení. Fotky z procházky po historickém centru, kde jde využít spoustu vyhlídek, světel, odrazů výloh, budov a zákoutí, které Znojmo na fotografování nabízí. Město je na focení vhodné po celý rok.

Focení v přírodě

Znojmo a jeho okolí nabízí spoustu míst vhodných k focení – třeba Městský park, Gránické údolí, Městský lesík, Jubilejní park, břeh řeky Dyje. V blízkém okolí Znojma jsou další místa – Kraví hora, Načeratický kopec, okolí řeky Dyje a další.

Focení na hřišti

Dětská hřiště pro focení dětí nebo rodin. Sportoviště pro sportovní fotky. V akci zapomenete vy nebo vaše děti na to, že vás někdo fotí a mohou tak vzniknout naprosto přirozené fotografie.

Další ukázkové fotografie nejen ze Znojma najdete na stránce fotograf.

Doporučení

Petra

Vřele všem doporučuji! Profesionální přístup, fotky krásné, pohodová atmosféra. Jako bonus jsem se i hodně pobavila.

Petra

Focení s Michalem byla neskutečná pohoda s úžasným výsledkem. Velmi profesionálně a zároveň nenuceně mě vždy nasměroval tak, že výsledné foto byly velmi příjemným překvapením. Michala určitě doporučuji a příště jedině zase on.

Zuzana

Focení s Michalem určitě doporučuju. S Michalem je výborná domluva. Je otevřený jakýmkoli vašim nápadům, focení uvnitř i venku. Nemusíte se bát ani pokud nemáte žádné zkušenosti, nenechá vás v tom plavat.

Fotograf Znojmo – reference

Kdo také používá moje fotografie

Fotograf Znojmo – proč fotit se mnou?

Připravuji se na každé focení.

Mluvím se zákazníkem a naslouchám mu.

Přemýšlím nad fotkami – zachycuji emoce, příběh, různé fotografie.

Pečlivě vybírám fotky k odevzdání.

Před odevzdáním vše kontroluji.

Dodržuji termíny

Chcete se nechat vyfotografovat ve Znojmě?

Objednat se na focení ve Znojmě můžete přes kontaktní formulář nebo mi napište přes Facebook.

  Napište mi
  Kontaktní formulář

  Fotograf Znojmo – kde také fotím

  Fotograf Brno, Fotograf Znojmo, Fotograf jižní Morava, Fotograf Vysočina, Fotograf Třebíč, Fotograf Moravský Krumlov, Fotograf Moravské Budějovice, Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

  Fotobanky

  Moje ilustrace a fotky můžete nakoupit na těchto fotobankách