1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

Jako fotograf jsem několikrát fotil v Jaroměřicích a vždy na zahradě zámku Jaroměřice nad Rokytnou. Zdejší venkovní protory jsou vhodné hlavně na rodinné focení, páry a portréty.

Fotograf v Jaroměřicích nad Rokytnou

Jste z Jaroměřic nad Rokytnou nebo okolí a hodí se vám fotky na památku nebo třeba pro někoho jako dárek? Chcete své fotografie ukázat známým nebo je potřebujete do práce?

Co fotím

Nejčastěji portrétní, rodinné a párové focení nebo sportovní fotky. Fotím jak pracovní snímky, tak volnočasové. Pokud nemáte jasnější představu, můžeme focení vymyslet od začátku spolu. Více o tom co fotím.

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou – jak fotím

Nejříve budu potřebovat znát vaše požadavky nebo představu focení. Doporučuji, abyste popřemýšleli o fotolokaci, která se by se hodila na focení. Třeba pro děti hřiště, na které chodíte. Pro vás třeba zámecký park, zámek, město, les v okolí, … Pokud vás nic nenapadá, nebo si nejste jistí, vybereme vhodné místo spolu.

Také jestli se před fotoaparátem necítíte dobře, pak nevyžaduji, aby klient při focení pózoval. Jen se domluvíme, co budete dělat a o vše ostatní se už postarám.

Někdo si užije focení v přírodě, někdo na motorce, při sportování nebo doma u kávy. Stejně tak se každý cítí jinak před fotoaparátem. Každý jsme jiný a tak se snažím přistupovat i k focení.

Co fotím

Sport

Fotím jednotlivce i sportovní události – motorsport, týmové i individuální sporty. Sport je plný příběhů a mě baví je hledat a zachycovat.

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Více

Portrét

Fotím portréty jednotlivců, párů i rodin. Snažím se, abyste se cítili při focení dobře a mohly tak vzniknout co nejpřirozenější fotografie.

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou - portrét

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou - rodinné focení

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou - portrét

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou - pracovní focení

Více

Svatby

Jako svatební fotograf mám za cíl zachytit Váš den jako jeden příběh. Hledám emoce a chci být u všeho důležitého. Od příprav po odpolední focení.

Svatební fotograf

Svatební fotograf

Svatební fotograf

Svatební fotograf

Více

Pro firmy

Firemní portréty, focení interiérů, produktové focení nebo focení jídla. Chcete se prezentovat fotografiemi na webu, sociálních sítích nebo tištěných materiálech?

firemní focení

firemní focení

firemní focení

firemní focení

Více

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou – kde fotím

Místo na pořízení vašich fotografií vybírám podle toho, k čemu máte vztah nebo co chcete, aby focením zobrazit.

Focení v Jaroměřicích nad Rokytnou

Město používám pro focení portrétů jednotlivců, párů i pro rodinné focení. Moje oblíbené místo na focení v Jaroměřicích je zámecký park. Po domluvě jsou dostupné i vnitřní prostory zámku. Nebo máte sami svá oblíbená místa, kde se vám líbí.

Focení v okolí Jaroměřic nad Rokytnou

Okolí Jaroměřic zatím moc prozkoumané nemám. Tím spíš rád poznám vaše oblíbená místa.

Focení na hřišti

Na focení dětí nebo rodin s malými dětmi často používám dětská hříště. Pro větší využívám nejrůznější sportoviště jak venku, tak uvnitř. Při hraní nebo sportování zapomenete na to, že se fotíte a vzniknou přirozené fotografie.

Chcete se nechat vyfotit v Jaroměřicích nad Rokytnou?

Objednat se na focení můžete přes kontaktní formulář nebo mi napište na Facebook.

  Napište mi
  Kontaktní formulář

  Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou – kde také fotím

  Fotograf Brno, Fotograf Znojmo, Fotograf jižní Morava, Fotograf Vysočina, Fotograf Třebíč, Fotograf Moravský Krumlov, Fotograf Moravské Budějovice, Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

  Fotobanky

  Moje ilustrace a fotky můžete nakoupit na těchto fotobankách