1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

Jako fotograf jsem několikrát fotil v Jaroměřicích a vždy na zahradě zámku Jaroměřice nad Rokytnou. Zdejší venkovní protory jsou vhodné hlavně na rodinné focení, páry a portréty.

Fotograf v Jaroměřicích nad Rokytnou

Jste z Jaroměřic nad Rokytnou nebo okolí a hodí se vám fotky na památku nebo třeba pro někoho jako dárek? Chcete své fotografie ukázat známým nebo je potřebujete do práce?

Co fotím

Nejčastěji portrétní, rodinné a párové focení nebo sportovní fotky. Fotím jak pracovní snímky, tak volnočasové. Pokud nemáte jasnější představu, můžeme focení vymyslet od začátku spolu. Více o tom co fotím.

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou – jak fotím

Nejříve budu potřebovat znát vaše požadavky nebo představu focení. Doporučuji, abyste popřemýšleli o fotolokaci, která se by se hodila na focení. Třeba pro děti hřiště, na které chodíte. Pro vás třeba zámecký park, zámek, město, les v okolí, … Pokud vás nic nenapadá, nebo si nejste jistí, vybereme vhodné místo spolu.

Také jestli se před fotoaparátem necítíte dobře, pak nevyžaduji, aby klient při focení pózoval. Jen se domluvíme, co budete dělat a o vše ostatní se už postarám.

Někdo si užije focení v přírodě, někdo na motorce, při sportování nebo doma u kávy. Stejně tak se každý cítí jinak před fotoaparátem. Každý jsme jiný a tak se snažím přistupovat i k focení.

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou – co fotím

Více informací o konkrétních foceních (průběh focení, portfolio, ceník) najde po rozkliknutí vybraného bloku.

Sportovní fotograf

Focení sportu je o zachycení intenzity, výkonech, emocích. Rozumím vášni a odhodlání, které sportovci vkládají do své práce.

Sportovní fotograf Znojmo

Fotograf sportu Znojmo

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Více

Portrétní fotograf

Mohu nabídnout spolehlivost a osobní přístup. Vnímám jedinečnost a specifické potřeby každého klienta při portrétním focení.

Fotograf Znojmo - portrét

Fotograf Znojmo - portrét

Portrétní foto

Portrét

Více

Firemní fotograf

Nabízím spolehlivost a zkušenosti s různými druhy focení, jako je třeba interiérová fotografie, focení jídla nebo produktů.

Fotograf Znojmo - firemní focení

Fotograf Znojmo - pro firmy

firemní focení

firemní focení

Více

Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou – kde fotím

Místo na pořízení vašich fotografií vybírám podle toho, k čemu máte vztah nebo co chcete, aby focením zobrazit.

Focení v Jaroměřicích nad Rokytnou

Město používám pro focení portrétů jednotlivců, párů i pro rodinné focení. Moje oblíbené místo na focení v Jaroměřicích je zámecký park. Po domluvě jsou dostupné i vnitřní prostory zámku. Nebo máte sami svá oblíbená místa, kde se vám líbí.

Focení v okolí Jaroměřic nad Rokytnou

Okolí Jaroměřic zatím moc prozkoumané nemám. Tím spíš rád poznám vaše oblíbená místa.

Focení na hřišti

Na focení dětí nebo rodin s malými dětmi často používám dětská hříště. Pro větší využívám nejrůznější sportoviště jak venku, tak uvnitř. Při hraní nebo sportování zapomenete na to, že se fotíte a vzniknou přirozené fotografie.

Chcete se nechat vyfotit v Jaroměřicích nad Rokytnou?

Objednat se na focení můžete přes kontaktní formulář nebo mi napište na Facebook.

  Napište mi
  Kontaktní formulář

  Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou – kde také fotím

  Fotograf Brno, Fotograf Znojmo, Fotograf jižní Morava, Fotograf Vysočina, Fotograf Třebíč, Fotograf Moravský Krumlov, Fotograf Moravské Budějovice, Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

  Fotobanky

  Moje ilustrace a fotky můžete nakoupit na těchto fotobankách