1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Fotograf Moravský Krumlov

Fotograf Moravský Krumlov

Moravský Krumlov je první místo, kde jsem začínal působit jako fotograf. Hodily by se vám fotky pro sebe na památku nebo jako dárek? Rádi byste ukázali své fotky známým nebo je potřebujete do práce?

Focení v Moravském Krumlově

Fotím v Moravském Krumlově, Ivančicích a okolí.

Fotografii se věnuji přes 18 let a kromě Znojma, kde aktuálně bydlím, působím i v Moravském Krumlově.

Fotograf Moravský Krumlov – co fotím

Nejvíce fotím portréty, rodinné, párové focení, pracovní fotky nebo sport. Pokud zatím nemáte o focení jasnější představu, můžeme vše vymyslet od začátku spolu. Více o tom co fotím.

Fotograf Moravský Krumlov – jak fotím

Nejdříve se domluvíme, koho a kde budu fotit. Doporučuji popřemýšlet o fotolokaci, která se k vám bude hodit. Třeba pro děti to může být hřiště, kam chodíte. Pro vás zámecký park, město, les, … Pokud vás nic nenapadá, nebo si nejste jistí, vybereme vhodné místo spolu.

Chápu, že se každý cítí jinak před fotoaparátem. Pokud pózování před fotoaparátem není nic pro vás, pak nevyžaduji, abyste při focení pózovali. Domluvíme se na něčem, co vám nedělá problém a já si najdu vhodný okamžik k focení.

Každý jsme jiný a tak se snažím přistupovat i k fotografování. A Moravský Krumlov, Ivančice a okolí nabízí spoustu různých možností, jak focení realizovat.

Focení portrétů v přírodě

Focení portrétů v přírodě

Focení portrétů v přírodě

Focení portrétů v přírodě

Fotograf Moravský Krumlov - rodinné focení

fotograf portrétů Moravský Krumlov

fotograf Moravský Krumlov

fotograf portrétů Moravský Krumlov

Fotograf Moravský Krumlov – kde fotím

Je vám dobře v přírodě, na vyjíždce s motorkou, při cvičení nebo doma u kávy? Proč je důležitý výběr místa focení?

Fotím lidi na místech, kde se cítí dobře a mají k nim vztah.

Focení ve městě

Ve městě fotím hlavně portréty jednotlivců, párů nebo rodiny. V Moravském Krumlově využívám k focení třeba zámecký park, Kapli svatého Floriána, Vrabčí hájek, … Případně si sami můžete vybrat jiná místa, kde se vám líbí. V Ivančicích fotím třeba v centru města, parku Réna nebo okolí řek Jihlavy a Oslavy.

Focení v okolí

Také v okolí je spousta míst vhodná k focení: kolem řeky Rokytné, okolí Budkovic, ve větší vzdálenosti Mohelenská hadcová step, v Dolních Kounicích klášter Rosa Coeli a spousta dalších.

Focení na hřišti

Dětská hřiště využívám pro focení malých dětí nebo rodin s dětmi. Sportoviště pro sportovní fotky jak starřích dětí, tak dospělých. Při sportu zapomenete vy nebo vaše děti na to, že vás někdo fotí a mohou tak vzniknout přirozenější fotografie.

Chcete se nechat vyfotit v Moravském Krumlově, Ivančicích nebo v okolí?

Domluvit se se mnou na focení můžete přes kontaktní formulář nebo mi napište na Facebook.

  Napište mi
  Kontaktní formulář

  Kde nejčastěji fotím

  Fotograf Brno, Fotograf Znojmo, Fotograf Třebíč, Fotograf Moravský Krumlov, Fotograf Moravské Budějovice, Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

  Fotobanky

  Moje ilustrace a fotky můžete nakoupit na těchto fotobankách