1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Fotograf Moravský Krumlov

Fotograf Moravský Krumlov

Fotograf Moravský Krumlov sport, portrét, firemní focení. Hodily by se vám fotky pro sebe na památku nebo jako dárek? Rádi byste ukázali své fotky známým nebo je potřebujete do práce?

Focení v Moravském Krumlově

Fotím také v Moravském Krumlově, Ivančicích a okolí.

Co fotím

Sport

Fotím jednotlivce i sportovní události – motorsport, týmové i individuální sporty. Sport je plný příběhů a mě baví je hledat a zachycovat.

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Více

Portrét

Fotím portréty jednotlivců, párů i rodin. Snažím se, abyste se cítili při focení dobře a mohly tak vzniknout co nejpřirozenější fotografie.

Fotograf Znojmo - portrét

Fotograf Znojmo - portrét

Portrétní foto

Portrét

Více

Pro firmy

Firemní portréty, focení interiérů, produktové focení nebo focení jídla. Chcete se prezentovat fotografiemi na webu, sociálních sítích nebo tištěných materiálech?

firemní focení

firemní focení

firemní focení

firemní focení

Více

Fotograf Moravský Krumlov – co fotím

Nejvíce fotím portréty, rodinné, párové focení, pracovní fotky nebo sport. Pokud zatím nemáte o focení jasnější představu, můžeme vše vymyslet od začátku spolu. Více o tom co fotím.

Fotograf Moravský Krumlov – jak fotím

Nejdříve se domluvíme, koho a kde budu fotit. Doporučuji popřemýšlet o fotolokaci, která se k vám bude hodit. Třeba pro děti to může být hřiště, kam chodíte. Pro vás zámecký park, město, les, … Pokud vás nic nenapadá, nebo si nejste jistí, vybereme vhodné místo spolu.

Chápu, že se každý cítí jinak před fotoaparátem. Pokud pózování před fotoaparátem není nic pro vás, pak nevyžaduji, abyste při focení pózovali. Domluvíme se na něčem, co vám nedělá problém a já si najdu vhodný okamžik k focení.

Každý jsme jiný a tak se snažím přistupovat i k fotografování. A Moravský Krumlov, Ivančice a okolí nabízí spoustu různých možností, jak focení realizovat.

Fotograf Moravský Krumlov – kde fotím

Je vám dobře v přírodě, na vyjíždce s motorkou, při cvičení nebo doma u kávy? Proč je důležitý výběr místa focení?

Fotím lidi na místech, kde se cítí dobře a mají k nim vztah.

Focení ve městě

Ve městě fotím hlavně portréty jednotlivců, párů nebo rodiny. V Moravském Krumlově využívám k focení třeba zámecký park, Kapli svatého Floriána, Vrabčí hájek, … Případně si sami můžete vybrat jiná místa, kde se vám líbí. V Ivančicích fotím třeba v centru města, parku Réna nebo okolí řek Jihlavy a Oslavy.

Focení v okolí

Také v okolí je spousta míst vhodná k focení: kolem řeky Rokytné, okolí Budkovic, ve větší vzdálenosti Mohelenská hadcová step, v Dolních Kounicích klášter Rosa Coeli a spousta dalších.

Focení na hřišti

Dětská hřiště využívám pro focení malých dětí nebo rodin s dětmi. Sportoviště pro sportovní fotky jak starřích dětí, tak dospělých. Při sportu zapomenete vy nebo vaše děti na to, že vás někdo fotí a mohou tak vzniknout přirozenější fotografie.

Reference

Kdo také používá moje fotografie

Chcete se nechat vyfotit v Moravském Krumlově, Ivančicích nebo v okolí?

Domluvit se se mnou na focení můžete přes kontaktní formulář nebo mi napište na Facebook.

  Napište mi
  Kontaktní formulář

  Kde nejčastěji fotím

  Fotograf Brno, Fotograf Znojmo, Fotograf Třebíč, Fotograf Moravský Krumlov, Fotograf Moravské Budějovice, Fotograf Jaroměřice nad Rokytnou

  Fotobanky

  Moje ilustrace a fotky můžete nakoupit na těchto fotobankách