1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Fotograf Moravské Budějovice

Fotograf Moravské Budějovice

Fotím ve městě a jeho okolí.

Fotím v Moravských Budějovicích

Jste z Moravských Budějovic nebo okolí a chcete se nechat vyfotit? Chcete mít fotky na památku nebo jako dárek? Chcete své fotografie ukázat známým nebo je potřebujete do práce?

Co fotím

Nejčastěji fotím portréty, rodinné a párové focení nebo sportovní fotky. Může jít o pracovní nebo volnočasové focení. Pokud nemáte jasnější představu, můžeme focení vymyslet od začátku spolu. Více o tom co fotím.

Jak fotím

Při prvním kontaktu se domluvíme, koho a kde budu fotit. Doporučuji popřemýšlet o fotolokaci, která se k vám bude hodit. Třeba pro děti to může být hřiště, kam chodíte. Pro vás třeba město, park, … Pokud vás nic nenapadá, nebo si nejste jistí, domluvíme se na výběru místa spolu.

Necítíte se příjemně před fotoaparátem? Nemusíte při focení pózovat. Řekneme si, co budete dělat a já si najdu vhodný moment na focení.

Někdo si užije focení v přírodě, někdo na motorce, při sportování nebo doma u kávy. Stejně tak se každý cítí jinak před fotoaparátem. Každý jsme jiný a tak se snažím přistupovat i k focení. Moravské Budějovice a okolí nabízí spoustu různých možností k focení.

Fotograf Moravské Budějovice – co fotím

Více informací o konkrétních foceních (průběh focení, portfolio, ceník) najde po rozkliknutí vybraného bloku.

Sportovní fotograf

Focení sportu je o zachycení intenzity, výkonech, emocích. Rozumím vášni a odhodlání, které sportovci vkládají do své práce.

Sportovní fotograf Znojmo

Fotograf sportu Znojmo

Sportovní fotograf

Sportovní fotograf

Více

Portrétní fotograf

Mohu nabídnout spolehlivost a osobní přístup. Vnímám jedinečnost a specifické potřeby každého klienta při portrétním focení.

Fotograf Znojmo - portrét

Fotograf Znojmo - portrét

Portrétní foto

Portrét

Více

Firemní fotograf

Nabízím spolehlivost a zkušenosti s různými druhy focení, jako je třeba interiérová fotografie, focení jídla nebo produktů.

Fotograf Znojmo - firemní focení

Fotograf Znojmo - pro firmy

firemní focení

firemní focení

Více

Kde fotím v Moravských Budějovicích a okolí

Proč je důležitý výběr místa focení? Stejně jako chcete nosit oblečení, které se vám líbí, chcete jíst jídlo, které vám chutná, tak se chtějte fotit na místech, která se vám líbí a máte k nim vztah.

Focení ve městě

Je vhodné pro portréty jednotlivců i pro rodinné focení. Moravské Budějovice nabízí třeba zámecký park, případně jiná místa, kde se vám líbí.

Focení v okolí

V okolí Moravských Budějovic se nabízí třeba zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Focení na hřišti

Dětská hřiště pro focení dětí nebo rodin s malými dětmi. Sportoviště pro sportovní fotky. V akci zapomenete vy nebo vaše děti na to, že vás někdo fotí a mohou tak vzniknout přirozené akční fotografie.

Chcete se nechat vyfotit v Moravských Budějovicích?

Objednat se na focení můžete přes kontaktní formulář nebo mi napište na Facebook.

  Napište mi
  Kontaktní formulář

  Fotobanky

  Moje ilustrace a fotky můžete nakoupit na těchto fotobankách